Ohlasy našich klientů

Naši milí zákazníci, velice si vážíme vaší zpětné vazby a názorů, které nám často sdělujete nebo zasíláte. Díky vašim připomínkám se nám stále daří zkvalitňovat naše služby a naopak chvála od zákazníka vždy potěší. Vybrali jsme několik reakcí od našich stálých klientek, které vás snad přesvědčí, že v našem kosmetickém studiu o vás bude perfektně postaráno!

 

Chodím do kosmetického studia Lavande pravidelně, protože je to pro mě příjemný odpočinek od všedních starostí. Nechávám si ošetřit pleť pro vyhlazení vrásek a vyzkoušela jsem i proceduru s galvanickou žehličkou. Musím jenom chválit, je to nejlepší kosmetika na Praze 3 i v okolí.

Jitka K.

Dlouho jsem hledala kosmetický salon v Praze, kde bych byla opravdu spokojená. Trápí mě problematická pleť a ve studiu Lavande provádějí ošetření akné na jedničku. Pleť se mi opravdu podstatně zlepšila, je vidět, že každý kosmetický problém ve studiu vyřeší. Děkuji celému týmu Studia Lavande!

Michaela L.

Navštěvuji kosmetický salon Lavande pokaždé, když mě čeká důležitá schůzka nebo akce. Sama se totiž nikdy nedokážu tak dobře nalíčit. V kosmetickém studiu si nechávám dělat denní make-up i večerní líčení a pokaždé jsem při pohledu do zrcadla překvapená, co dokáží! Takže doporučuji dámám nechat se občas profesionálně nalíčit, je to nejlepší na zvednutí sebevědomí.

Simona K.

Oceňuji ve studiu Lavande především komplexní přístup k péči o celé tělo. Chodíme do studia Lavande s kamarádkou každý týden a před samotnými kosmetickými procedurami si nezapomeneme zajít na regenerační nebo detoxikační masáž. Je to vždy skvělý den a Lavande je nejlepší kosmetika v Praze!

Lenka P.